BROEKSTERWÂLD ANDREAS

Geen kopij ontvangen

 

BROEKSTERWÂLD PETRUS

Zondag 24 oktober

09.30 uur Jelis Verschoof 

(student Apeldoorn)

Zondag 31 oktober

10.00 uur Roel Koelewijn (NGK Bunschoten),

dienst met de kinderen 

 

DAMWOUDE

Zondag 24 oktober

09.30 uur ds. A.A. Egas 

14.00 uur ds. A.A. Egas 

Zaterdag 30 oktober

19.00 uur ds. H. de Greef, en ds. A.A. Egas,

medewerking Christelijk Kinderkoor 

Zondag 31 oktober

09.30 uur ds. A.A. Egas 

14.00 uur ds. A.A. Egas

 

DOKKUM

Zondag 24 oktober

10.00 uur ds. A.C. van der Wekken

tienuurdienst m.m.v. Lifenote

(ook via internet)

Zondag 31 oktober

09.15 uur ds. D.J. Steensma

(ook via internet)

11.00 uur K. Sijtsma (Dongeraheem)

 

DRACHTEN

Zondag 24 oktober

09.15 uur ds. J. Jonkman 

14.00 uur ds. J. Jonkman

Zondag 31 oktober

09.15 uur ds. J. Nutma 

14.00 uur ds. J. Nutma

 

DROGEHAM

Zondag 24 oktober

09.30 uur ds. G.J. Capellen

14.00 uur ds. G.J. Capellen

Zondag 31 oktober

09.30 uur ds. M.J. van Keulen

14.00 uur ds. K. Jonkman

 

FEANWÂLDEN

Zondag 24 oktober

09.30 uur ds. D.J. Steensma 

Zondag 31 oktober

09.30 uur ds. A.C. van der Wekken 

Woensdag 3 november

19.30 uur ds. D.J. Steensma

 

FRANEKER

Geen kopij ontvangen

 

HARLINGEN

Zondag 24 oktober

10.00 uur prof. dr. H. J. Selderhuis (Hasselt) 

Zondag 31 oktober

10.00 uur ds. F. Bakker (Kampen)

 

LEEUWARDEN

Zondag 24 oktober

09.30 uur ds. Herman Carlier, livestream

via www.cgkleeuwarden.nl 

17.00 uur ds. Herman Carlier, te beluisteren via

kerkdienstgemist.nl 

Zondag 31 oktober

09.30 uur ds. Bart Visser, livestream

via www.cgkleeuwarden.nl 

17.00 uur ds. Herman Carlier, te beluisteren via

kerkdienstgemist.nl

 

SIEGERSWOUDE-DE WILP

Zondag 24 oktober

09.30 uur ds. C. Westerink

14.30 uur ds. C. Westerink

Zondag 31 oktober

09.30 uur ds. D. van der Zwaag

14.30 uur ds. D. van der Zwaag

 

SNEEK

Zondag 24 oktober

09.30 uur ds. H. ten Napel (Joure)

17.00 uur M. van den Beld

Zondag 31 oktober

09.30 uur ds. G. Bruinsma

17.00 uur jeugddienst 

De diensten zijn dienst in de kerk en online

 

SURHUISTERVEEN

Zondag 24 oktober

09.30 uur ds. Albert-Jan Dorst

14.00 uur Berend Jongsma

Zondag 31 oktober

09.30 uur ds. Albert-Jan Dorst (doopdienst)

14.00 uur ds. A.A. Aalderink

 

ZWAAGWESTEINDE

Zondag 24 oktober

11.00 uur ds. D.J. Steensma

14.30 uur student J. Verschoof 

Zondag 31 oktober

09.30 uur ds. A.A.L. Aalderink, belijdenisdienst

14.00 uur ds. A.J. Dorst 

 

Commentaar

  • Dienen in de kerk 2021-10-22 14:50:11

    Onlangs vergaderde de classis Leeuwarden. De verslagen vanuit de classiskerken geven altijd...

  • Kerk in de wereld 2021-10-08 17:46:24

    Soms lees je iets waarvan je denkt: ‘ja, daar gaat het toch eigenlijk om.’ Onlangs las ik de...

  • Israël 2021-09-24 17:39:46

    Op zondag 03 oktober besteden we als kerken (extra) aandacht aan de band tussen Israël en de kerk. De...

  • Repeterende breuken 2021-09-10 17:09:49

    Toen in Afghanistan opnieuw een zelfmoordaanslag van de IS was verzuchtten we: Houdt het nu nooit...