DRONTEN
Zondag 10 maart
Ontmoetingskerk
09.30 uur ds. J. Oosterbroek
De Lichtboei
16.30 uur ds. P. Waterval
Woensdag 13 maart – Biddag voor gewas en arbeid
Ontmoetingskerk
16.00 uur kinderdienst
De Lichtboei
19.30 uur ds. J. van Beveren
Zondag 17 maart
Ontmoetingskerk
09.30 uur ds. W.L. Terlouw
De Lichtboei
16.30 uur ds. J. Sytsma
EMMELOORD
Zondag 10 maart
De Hoeksteen
09.30 uur ds. A. Wagenaar, (Wierden)
19.00 uur ds. A. Wagenaar, zangdienst
Woensdag 13 maart – Biddag voor gewas en arbeid
De Hoeksteen
15.00 uur Eigen mensen, kinderbiddag
19.30 uur br. Jan Jansen, leesdienst,
Zondag 17 maart
De Hoeksteen
09.30 uur ds. P. J. den Hertog, (Amsterdam)
19.00 uur ds. P. J. Den Hertog, Leerdienst
Alle diensten online:
www.hoeksteenemmeloord.nl/live of You tube:
hoeksteenemmeloord.nl
GENEMUIDEN
Zondag 10 maart
09.30 uur ds. C. Cornet
15.30 uur ds. A.J. Droger
Woensdag 13 maart – Biddag voor gewas en arbeid
09.30 uur ds. A.J. Droger
15.30 uur ds. A.J. Droger
Zondag 17 maart
09.30 uur ds. A.J. Droger
15.30 uur nnb
HASSELT
Geen kopij ontvangen
HATTEM
Zondag 10 maart
09.30 uur Prof. dr. A. Huijgen
viering Heilig Avondmaal
16.30 uur Prof. dr. A. Huijgen
Woensdag 13 maart – Biddag voor gewas en arbeid
19.30 uur ds. J. G. Schenau
Zondag 17 maart
09.30 uur ds. H. Jonkman
16.30 uur drs. G. van Roekel
HEERDE
Zondag 10 maart
09.30 uur dr. A. Versluis
16.30 uur ds. G. van Roekel
Woensdag 13 maart – Biddag voor gewas en arbeid
19.30 uur ds. G. van Roekel
Zondag 17 maart
09.30 uur ds. G. van Roekel,
voorbereiding Heilig Avondmaal
16.30 uur ds. H. Jonkman
KAMPEN
Zondag 10 maart
09.30 uur ds. D. Visser
17.00 uur ds. R. Verburg
Woensdag 13 maart – Biddag voor gewas en arbeid
19.30 uur ds. J. Weij
Zondag 17 maart
09.30 uur ds. A. Hakvoort
17.00 uur ds. A. Hakvoort
LELYSTAD
Zondag 10 maart
09.30 uur ds. S.P. Roosendaal
17.00 uur ds. S.P. Roosendaal
Woensdag 13 maart – Biddag voor gewas en arbeid
19.30 uur ds. S.P. Roosendaal
Zondag 17 maart
09.30 uur ds. S.P. Roosendaal
17.00 uur ds. S.P. Roosendaal
SINT-JANSKLOOSTER
Zondag 10 maart
09.45 uur nnb
14.30 uur nnb
Woensdag 13 maart – Biddag voor gewas en arbeid
19.30 uur ds. A.C. Uitslag
Zondag 17 maart
09.45 uur ds. P.D.J. Buijs
14.30 uur ds. P.D.J. Buijs
URK
Zondag 10 maart
Ichthuskerk
10.00 uur ds. R. de Jong, Heilig Avondmaal
17.00 uur ds. R. de Jong
Maranathakerk
09.30 ds. J. van Vulpen
17.00 uur ds. J. van Vulpen
Schuilplaats
09.30 uur ds. H. Polinder
17.00 uur ds. H. Polinder
Immanuelkerk
09.30 uur ds. W.A. Capellen
17.00 uur ds. W.A. Capellen
Zondag 17 maart
Ichthuskerk
10.00 uur ds. B. de Graaf (Nunspeet)
17.00 uur ds. H.K. Sok, Heilige doop
Maranathakerk
10.00 uur ds. H. Polinder
17.00 uur ds. W.A. Capellen
Schuilplaats
10.00 uur ds. W.A. Capellen
17.00 uur ds. J. van Vulpen
Immanuelkerk
10.00 uur ds. J. van Vulpen
17.00 uur ds. H. Polinder
ZWOLLE
Zondag 10 maart
Noorderkerk
09.30 uur prof. dr. J.W. Maris, Avondmaal
19.00 uur ds. P.J. den Hertog,
Ontmoetingsdienst
Verrijzeniskerk
09.30 uur ds. Lieuwejan van Dalen, Avondmaal
11.30 uur ds. Lieuwejan van Dalen, Avondmaal
Zuiderhof
10.00 uur ds. Wytze Plantinga, Avondmaal
19.00 uur ds. Jeroen Sytsma, Avondmaal
Woensdag 13 maart – Biddag voor gewas en arbeid
De Fontein
14.45 uur Kinderontmoeting
Zuiderhof
15.00 uur Kinderontmoeting
Noorderkerk
19.30 uur ds. Lieuwejan van Dalen
Zondag 17 maart
Noorderkerk
09.30 uur ds. Wytze Plantinga
19.00 uur ds. Wytze Plantinga,
Ontmoetingsdienst
Verrijzeniskerk
09.30 uur ds. Bram Hofland
11.30 uur ds. Bram Hofland
Zuiderhof
10.00 uur ds. Lieuwejan van Dalen,
Doopdienst
19.00 uur Opbouwdienst