Het documentatiecentrum van de Christelijke Gereformeerde Kerken is gevestigd op een industrieterrein in Veenendaal. Toen ik er eens kwam, vroeg ik me af of ik op de goede plaats was. Maar als je eenmaal binnen bent in de ‘Box Inn Self-Storage’, dan valt je mond open. Voor wie van kerkelijke parafernalia houdt, is het een walhalla. Een hele box vol met boeken, tijdschriften, foto’s, zendingsbusjes en allerlei andere zaken.

In de ‘Canon van de Christelijke Gereformeerde kerken in Nederland’ dat verscheen in 2017 ter gelegenheid van het 125-jarig bestaan van onze kerken was er iets van te zien. Nu heeft het Documentatiecentrum een set van acht ansichtkaarten uitgegeven. Kaarten met een foto en een citaat. Mooi vormgegeven en te bestellen voor € 10,- waarvan 2,50 als gift voor het Documentatiecentrum bestemd is. Voor die tien euro heb je dus unieke kaarten om te versturen en je steunt het mooie werk van het Documentatiecentrum. Van harte aanbevolen.

 

De kaarten zijn te bestellen bij Jan Noorlandt: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken., 06-20316528.

 

Hoogeveen, Wouter Moolhuizen


Commentaar

 • Missionaire voorbede 2023-11-03 18:25:06

  Eigenlijk richt ik dit commentaar vooral aan mezelf. Omdat ik er zelf vaak niet aan denk als ik op de...

 • Herverkaveling? 2023-10-20 08:35:40

  In de media duiken de laatste tijd geregeld stemmen op om alle gereformeerde kerken op een hoop te...

 • De achilleshiel 2023-10-06 15:18:46

  Soms gebeurt er iets in je omgeving, dat je aan het denken zet. En als je iemand bent, bij wie dat...

 • Start 2023-09-22 17:35:43

  Het vorige nummer van het Kerkblad was het officiële startnummer. Dit Commentaar schrijf ik op de...