Op DV vrijdag 18 mei a.s., de dag na Hemelvaartsdag, wordt op Urk de 1e CGK Kerkendag gehouden. Er is een boeiend programma in elkaar gezet voor alle leeftijden. Ook is er kinderoppas geregeld. Het is dus een echte gezinsdag. Op deze dag wordt er ruim informatie verschaft over allerlei activiteiten in en door onze kerken. Daarnaast is er ruim gelegenheid voor onderlinge ontmoeting. Tijdens het openingsblok wordt een appelwoord uitgesproken door ds. H.K. Sok en is er veel samenzang. O.a. zingen we dan een lied dat speciaal voor de eerste kerkendag gemaakt is door ds. W. Kok en aansluit bij het thema “Vissers van mensen.” En laten we niet vergeten te vermelden dat de Urkers zich van hun beste kant laten zien als het gaat over ons eten en drinken en een gezellige markt. De opbrengst van de dag en van de landelijke actie wordt grotendeels bestemd voor de realisering van een kerkelijk centrum in Burundi.  De officiële opening is om 10.15 uur. In het blad Doorgeven, dat op 6 april a.s. bij u in de bus valt, is een katern opgenomen met ruime informatie over de Kerkendag. Kijk voor nog meer informatie zeker ook op http://www.cgk-kerkendag.nl/


Commentaar

 • Zingen in de eredienst 2023-12-02 13:08:03

  Welke liederen leren wij onze kinderen en jongeren aan?   Het is nog niet eens zo lang geleden:...

 • Missionaire voorbede 2023-11-03 18:25:06

  Eigenlijk richt ik dit commentaar vooral aan mezelf. Omdat ik er zelf vaak niet aan denk als ik op de...

 • Herverkaveling? 2023-10-20 08:35:40

  In de media duiken de laatste tijd geregeld stemmen op om alle gereformeerde kerken op een hoop te...

 • De achilleshiel 2023-10-06 15:18:46

  Soms gebeurt er iets in je omgeving, dat je aan het denken zet. En als je iemand bent, bij wie dat...