Op DV vrijdag 18 mei a.s., de dag na Hemelvaartsdag, wordt op Urk de 1e CGK Kerkendag gehouden. Er is een boeiend programma in elkaar gezet voor alle leeftijden. Ook is er kinderoppas geregeld. Het is dus een echte gezinsdag. Op deze dag wordt er ruim informatie verschaft over allerlei activiteiten in en door onze kerken. Daarnaast is er ruim gelegenheid voor onderlinge ontmoeting. Tijdens het openingsblok wordt een appelwoord uitgesproken door ds. H.K. Sok en is er veel samenzang. O.a. zingen we dan een lied dat speciaal voor de eerste kerkendag gemaakt is door ds. W. Kok en aansluit bij het thema “Vissers van mensen.” En laten we niet vergeten te vermelden dat de Urkers zich van hun beste kant laten zien als het gaat over ons eten en drinken en een gezellige markt. De opbrengst van de dag en van de landelijke actie wordt grotendeels bestemd voor de realisering van een kerkelijk centrum in Burundi.  De officiële opening is om 10.15 uur. In het blad Doorgeven, dat op 6 april a.s. bij u in de bus valt, is een katern opgenomen met ruime informatie over de Kerkendag. Kijk voor nog meer informatie zeker ook op http://www.cgk-kerkendag.nl/


Commentaar

 • Pinksteren 2024-05-17 18:03:28

  In dit nummer van het Kerkblad wordt speciaal ingegaan op Pinksteren. De uitstorting van de...

 • Wereldverbeteraars 2024-05-03 13:31:31

  Wereldverbeteraars Met zijn boek ‘De meeste mensen deugen’ (2019), heeft Rutger Bregman zijn...

 • Nieuw leven 2024-04-19 17:47:34

  In januari begint het al: het wordt weer langer licht en de sneeuwklokjes gaan bloeien, en even...

 • Post 2024-04-06 07:36:05

  De laatste tijd valt het mee, maar het komt regelmatig voor dat de post wat vertraging heeft....