Durf te gaan! Een inspirerende titel, die vraagt om een vervolg. Waarheen? De ondertitel – Leven met hooggevoeligheid als talent – is al net zo uitnodigend. Hoe dan?
De achterflap onthult al een groot deel van de inhoud.
Je wordt uitgenodigd om dit boekje te lezen. Het is gemakkelijk geschreven vanuit de ervaringen van de schrijfster, die we kunnen kennen van de televisie. Marion Lutke. Hooggevoelig? Zij?

Het boekje bevat verscheidene lege pagina’s die nog kunnen worden beschreven. Het is naast leesboek ook werkboek. Dat is handig als je wilt onderzoeken of jij er ook last van hebt. Verwerkingsvragen helpen je te ontdekken wat jij nodig hebt om op een goede manier voor jezelf te zorgen.

Want dat is juist wat Marion Lutke wil bereiken. Dat je geen last ondervindt van de mooie eigenschappen die door God zelf aan je gegeven zijn, maar dat je ermee leert omgaan. Dat je het niet als beperking ziet, maar gaat inzetten als talent.
Ze omschrijft zowel de nare gevoelens, als de mogelijkheden die dit talent je biedt. Praktische tips helpen om het avontuur van het leven aan te gaan.

Durf te gaan!

Inmiddels is er al een vierde druk van dit boek uit. Het teken dat het door veel mensen wordt gewaardeerd.

Nel Noppe, Leeuwarden

Marion Lutke, Durf te gaan! Leven met hooggevoeligheid als talent, Heerenveen: Sestra 2019, 112 blz, € 14,95
ISBN
978 94 92831 22 4.


Commentaar

  • Bevrijding en vrede – wij gedenken 2025-04-25 08:13:45

    Dit nummer verschijnt kort voor de officiële dodenherdenking – met de kransleggingen op de Dam in...

  • Voorjaar 2025-04-12 09:38:55

    Het kan niemand ontgaan zijn, het voorjaar hangt in de lucht. Heerlijk om weer even in het...

  • Veertig dagen Paaspodcast en Spotify 2025-03-28 18:37:35

    Nog een paar weken en dan vieren we opnieuw het Paasfeest. Dat betekent dat we voor wat betreft...

  • Asjera’s terugkeer 2025-03-15 08:38:30

    De profetische uitspraak: ‘Het is God of de afgoden,’ van de christenfilosoof prof. dr. ir. H. van...