Kinga Bán zal voor de lezers van dit Kerkblad geen introductie behoeven. Haar liederen zijn velen tot bemoediging geweest. Biograaf Johan Bakker schreef vorig jaar een boekje met daarin mooie uitspraken en liedteksten van de in 2019 overleden zangeres.

Ook staan er andere bijdragen van mensen die veel voor Kinga Bán betekend hebben. Deze bundeling is in drie thema’s onder te verdelen: geloof, hoop en liefde. Het is mooi vormgegeven met bijpassende foto’s. Dit boekje is geen biografie of levensverhaal van Bán (voor wie dat wil lezen moet het boekje Kinga Bán, een leven kopen). Dit boek bevat vooral inspirerende en mooie Bijbel- en liedteksten. Zo is het een geschikt boekje om zo af en toe te pakken en er even in te bladeren.

Sjors Bulten, Nieuwe Pekela

 

Johan Bakker, Kinga Bán, Dit is vandaag: teksten ter bemoediging en inspiratie. Ark Media, 2022, 61 p., ISBN9789033803260


Commentaar

  • Zachtmoedigheid 2026-04-10 14:03:10

    Het Nederlands Dagblad pikte het nieuws op: de Theologische Universiteit Apeldoorn bracht negen...

  • Hoop – een boodschap om door te geven 2026-03-28 07:28:27

    In dit kerkblad gaat het over hoop. In verschillende artikelen wordt daarover geschreven, waarbij...

  • Lente 2026-03-14 09:28:00

    Op het moment dat ik dit commentaar schrijf, zit ik buiten uit de wind in de zon. Heerlijk! Het...

  • Dienst der offerande 2026-02-27 08:47:52

    In de ene kerk wordt er meer vorm en inhoud gegeven aan het collectemoment dan in de andere. Tot...